پر سپید خاورمیانه

از گذشته تا امروز

 

شرکت پر سپید خاورمیانه در سال ۱۳۹۷ با هدف فعالیت در زمینه پرورش طیور و واردات کالاهای اساسی در کشور تاسیس شد. این شرکت با بکارگیری دانش فنی مهندسین این حوزه و استفاده از روش‌های نوین و پیشرفته و در نتیجه ارتقاء کیفیت چرخه تولید مرغ گوشتی، نقش مهمی در تامین سبد غذایی مردم ایفا می‌کند. مجموعه پر سپید خاورمیانه با در نظر داشتن نیاز بازار ایران در سال 98، ظرفیت خود را از 200000 قطعه به 350000 قطعه در سطحی به مساحت 60000 مترمربع گسترش داد. پرسپید خاورمیانه زیرمجموعه شرکت ایده سازان وداد (اسوه) به شمار می‌رود.

پر سپید خاورمیانه
واردات غلات

ماموریت

 

کیفیت بالای محصولات، قیمت مناسب، بسته بندی استاندارد و اطمینان از سلامت محصولات، موضوعی است که همواره مدنظر و سرلوحه فعالیت این شرکت بوده‌است. شرکت پر سپید خاورمیانه به منظور اطمینان از کیفیت تغذیه طیور و کاهش هزینه نهایی محصولات، همواره راسا اقدام به تهیه و واردات غلات، کنجاله‌ها و خوراک طیور از نقاط مختلف جهان کرده‌است. تا بتواند علاوه بر تامین مصارف مجموعه‌های خود، نسبت به نیاز سایر واحدهای صنفی این حوزه اقدام نماید. 

اهداف و چشم اندازها

 

استفاده از تجهیزات روز دنیا

تجهیز و به روز رسانی ماشین آلات و ابزارهای واحدهای تولیدی

کاهش هزینه ها

برنامه ریزی در جهت کاهش هزینه های تولیدی شرکت

رعایت استانداردهای سلامت

بالاترین معیارهای کیفیت، امنیت بهداشتی و    سلامت غذا برای مصرف‌کننده

گسترش تولیدات

تلاش در جهت افزایش ظرفیت قطعات تولید متناسب با نیازهای بازار

سایرشرکت‌های ما

در این زمینه

 
شرکت کشت و صنعت اسوه

شرکت ایده سازان وداد (اسوه)

---------------------------------
این شرکت فعال در حوزه کشت و صنعت و محصولات پروتئینی، از سال 1392 یک گروه تحقیقاتی را در راستای آسیب‌شناسی در نظام بهره‌برداری و کشت و صنعت‌ به کار گرفته است. ماحصل این فعالیت‌ها تأسیس دو شرکت کیمیا پروتئین خاورمیانه و پر سپید خاورمیانه می‌باشد که در حوزه‌های پرورش دام و طیور و واردات غله و فرآورده‌های گوشتی درحال فعالیت می‌باشند.
کیمیا پروتئین خاور میانه2

شرکت کیمیا پروتئین خاورمیانه

---------------------------------
در سال ۱۳۹۷ به عنوان زیرمجموعه شرکت ایده سازان وداد با هدف فعالیت در زمینه بسته‌ بندی و فراوری محصولات پروتئینی، واردات مواد پروتئینی گرم و منجمد و همچنین واردات کالاهای اساسی تاسیس شد. این شرکت با بکارگیری دانش فنی متخصصان و تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و در نتیجه بهبود سیستم بسته بندی و فراوری محصولات پروتئینی با کیفیت، توانسته است سهم به سزایی در سطح کشور برای خود ایجاد نماید.

شرکت

پر سپید خاورمیانه