شرکتپر سپید خاورمیانه

 

خدمات شرکت پر سپید خاورمیانه تولید مرغ گوشتی، واردات غلات و کالاهای اساسی و بازرگانی نهاده‌های دام و طیور می‌باشد. تمامی این خدمات با بکارگیری دانش فنی متخصصان و تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته صورت میپذیرد تا بتوانیم مواد غذایی با بالاترین استانداردها از لحاظ بهداشت، سلامت و ارزش غذایی تولید کرده و سهم به سزایی در بازار داشته باشیم.

سوله مرغداری12

خدمات ما

 
پرورش مرغ گوشتی

تولید مرغ گوشتی

مزارع پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت 15میلیون مرغ درسال

استراتژی اصلی شرکت پر سپید خاورمیانه پرورش مرغ گوشتی با بهترین کیفیت و در سالم‌ترین شرایط از نظر بهداشتی با حفظ ارزش غذایی و قیمت مناسب برای مصرف‌کنندگان است.

در مزارع گوشتی، برای رسیدن به حداکثر پتانسیل ژنتیکی نژاد، قرنطینه کاملا بهداشتی به همراه شرایط مناسب دما، رطوبت، تهویه هوا و تغذیه در نظر گرفته‌شده است. به‌منظور بهبود کیفیت گوشت مرغ و کاهش میزان چربی لاشه، سن کشتار به محدوده 40-31 روز میانگین 37 روز رسیده است. وزن در زمان کشتار در محدوده 2600-1600 گرم میانگین 2300 گرم است.

واردات غلات

واردات

فعال در زمینه واردات کالاهای اساسی

 

عمده کالاهای اساسی که وارد کشور می‌شود شامل برنج، گندم، گوشت قرمز گرم و سرد، مرغ، تخم مرغ، کنجاله، روغن و ذرت می‌باشد. واردات ذرت، گندم و جو، هم برای مصارف داخل و هم برای خوراک دام انجام می گیرد.

 

 

 

 

 

بازرگانی نهاده های دامی و طیور

بازرگانی

بازرگانی نهاده‌های دام و طیور


مفتخریم با واردات و صادرات نهاده های دام و طیور از جمله خوراك دام و طيور گامي بزرگ در جهت ارايه مواد با نازلترين قيمت و بالاترین کیفیت ممكن برداریم تا بتوانیم كمك شایانی به اين صنعت حياتي و بزرگ در كشور عزيزمان بنمايیم.
واحد نهاده های دامی پر سپید خاومیانه، آماده تحویل محصولات زیر با قیمت و کیفیت رقابتی می باشد:
دانه ذرت، دانه سویا، جو، گندم، کنجاله سویا، سبوس گندم، گلوتن ذرت، آرد دامی، پوسته جی پلاس (پوسته ذرت غنی شده) و جوش شیرین

تیم ما می‌کوشد تا همـــوارهبهترین‌ها را ارائه دهد

 
0 +

سال سابقه

تولیدات، واردات و صادرات

0 +

مهندس خبره

در زمینه کشت و صنعت

0 +

واحد تولیدی

در نقاط مختلف کشور

0 +

ماشین آلات

تجهیزات پیشرفته